aborcjaczech
(Newbie)
*

Registration Date: 03-07-2023
Date of Birth: Not Specified
Local Time: 07-18-2024 at 05:51 AM
Status: Offline

aborcjaczech's Forum Info
Joined: 03-07-2023
Last Visit: 03-08-2023, 05:44 PM
Total Posts: 0 (0 posts per day | 0 percent of total posts)
Total Threads: 0 (0 threads per day | 0 percent of total threads)
Time Spent Online: 1 Minute, 29 Seconds
Members Referred: 0
Reputation: 0 [Details]

aborcjaczech's Contact Details
Homepage: https://www.klinika-opava.pl/
  
Additional Info About aborcjaczech
Sex: Undisclosed
Bio: Aborcja Czechy - jedna z najlepszych klinik, działających w trybie jednodniowym. Wysoką pozycję zawdzięcza nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy pobytu. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Aborcja Czechy - każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez niezwykle doświadczony personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po sam zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. Jeśli potrzeba zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

Klinika Stonava w Czechach - gwarantujemy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Zespół naszej kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza – bez wyjątku. Pracujący u nas lekarze z bogatym doświadczeniem umożliwiają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W większości sytuacji nie oczekujemy badań, dokumentów, czy testów – wszystko, co ważne wykonujemy na miejscu.

Przeprowadzenie usunięcia ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do 12 tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki wybierają się na aborcję w sąsiednich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta poszukująca pomocy nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Szczególną uwagę kładziemy na wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Ważną informacją jest to, że Polskie prawo nie przewiduje ukarania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.