aborcjaczechyGP
(Newbie)
*

Registration Date: 03-08-2023
Date of Birth: Not Specified
Local Time: 07-17-2024 at 05:07 AM
Status: Offline

aborcjaczechyGP's Forum Info
Joined: 03-08-2023
Last Visit: 03-27-2023, 07:33 PM
Total Posts: 0 (0 posts per day | 0 percent of total posts)
Total Threads: 0 (0 threads per day | 0 percent of total threads)
Time Spent Online: 2 Minutes, 7 Seconds
Members Referred: 0
Reputation: 0 [Details]

aborcjaczechyGP's Contact Details
Homepage: https://gynprivat.cz/aborcja-czechy/
  
Additional Info About aborcjaczechyGP
Sex: Undisclosed
Bio: Aborcja Czechy - opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg i jej stan po. Utrzymujemy najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa pobytu w klinice.

Aborcja Czechy GynPrivat - zapewniamy anonimowość oraz bezpieczeństwo zabiegu. Kadra kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która nas odwiedza – bez wyjątku. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają nam na wykonywanie zabiegów na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort każdej pacjentce w klinice Czechy. W znacznej ilości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy testów – co potrzebne wykonujemy na miejscu.

Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest legalne (z zachowaniem odpowiedniego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich krajach jak Czechy, czy Słowacja. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Stawiamy na wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów ani informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje skazania osób, które wykonały aborcję na terenie kraju, gdzie jest to całkowicie legalne.